Vítejte v našem obchodě s ochranou stromů.
Máte jakékoli dotazy? Rádi se vším poradíme.

Michal Bartoň
majitel e-shopu

❤️ O nás

Milí přátelé, 

srdečně vítejte v obchodě OchranaStromů.cz, ve kterém prodáváme vlastní ochranná pletiva na stromy Motýle. Jmenuji se Michal Bartoň a Motýle jsem vymyslel a navrhnul. S rodinou žiji v jižních Čechách, nedaleko města Trhové Sviny.

K přírodě mám opravdu blízko. Vlastně v ní trávíme tolik času, kolik jenom podmínky dovolí. I proto se často potkávám a mluvím s lidmi, kteří se o přírodu starají. Nejsou to jen lesníci, ale i ti, kdo pečují o zeleň ve městech, sadech a zahradách.

Stromy mě vlastně fascinují už od malička. Uklidňují mě a pohled na ně mi dělá radost. Jenomže zajistit, aby strom vyrostl, je pěkná fuška. Zuby si na něj brousí celá řada záškodníků - od domácích až po divoké. Ale o takových starostech určitě můžete dlouho vyprávět i vy sami.

koza-si-dela-zalusk-na-ovocny-strom

Kdo chce ochránit strom, měl doteď několik možností:

  • oplocení (králičím) pletivem kolem dřevěných kůlů
  • obalení stromu plastovým chráničem
  • nabílením kmene

Jenomže každá z výše uvedených možností má nějakou zásadní nevýhodu. Buď je velmi pracná, nebo nevydrží, nebo obojí. A tak jsem se rozhodl s tím něco udělat.

Lámal jsem si hlavu, až se podařilo najít řešení, které:

  • je cenově dostupné
  • opravdu vydrží
  • dá se opakovaně použít
  • snadno se montuje a sundává

pletivo-na-stromy-motyle-rozlozene

A tak vznikly Motýle. Proč tenhle název? Protože kovová konstrukce, na kterou se přichytává pletivo, mi připomíná jejich křídla. A co to "éčko" na konci? Zkrátka a jednoduše "lidová legrácka" :).

Nicméně tady veškerá legrace končí. Motýle totiž spolehlivě fungují a vydrží opravdu hodně. Výrobek je také chráněn průmyslovým vzorem u úřadu pro ochranu duševního vlastnictví EU.

Ochrana stromů Motýle slouží skvěle nejen u nás doma, ale na celé řadě dalších míst. Věřím, že dobře a dlouho poslouží i vám!

Michal Bartoň
majitel obchodu

michal-barton-o-nas

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení